Monitoring, Telewizja przemysłowa CCTV

Zajmujemy się instalacją i konfiguracją telewizji przemysłowej CCTV zarówno analogowej jak i cyfrowej. Proste jak i zaawansowane infrastruktury monitoringu wymagają starannego zaplanowania z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz drobiazgowej realizacji aby zapewnić długą i stabilną pracę. Montujemy urządzenia uznanych światowych producentów jak Hikvision czy BCS oferujące najlepszą jakość. Monitoring w jakości FullHD nie musi być kosztowny aby oferować najwyższą jakość obrazu.

Wykonujemy także projekty z kilkunastoma lub kilkudziesięcioma kamerami, które wymagają niestandardowego podejścia do problemu nawału przetwarzanych danych oraz ich ochrony w razie awarii. Możliwe wykorzystanie serwera NAS w Twojej firmie aby pełnił funkcję rejestratora co pozwoli zredukować koszty przedsięwzięcia.

Jeśli Twój obecny zestaw CCTV nie działa poprawnie możemy go zmodyfikować aby spełniał Twoje oczekiwania. Rozbudowując CCTV stosujemy rejestratory hybrydowe pozwalające połączyć starą infrastrukturę analogową z nową infrastrukturą cyfrową przy zachowaniu dotychczasowych urządzeń i okablowania co może wyraźnie zmniejszyć koszty sprzętu i usługi.

Jeżeli masz dostęp do nagrań tylko z miejsca instalacji możemy skonfigurować dostęp zdalny, który umożliwi podgląd z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. W większości przypadków możliwy jest także podgląd z telefonu z systemem Android. Nie jest dla nas przeszkodą, jeśli twój dostawca Internetu ma zmienny adres IP.